Puistematerjalide müük

Pakume müügiks erinevat puistematerjali koos transpordiga. Valikus ehitusliiv, täiteliiv, kruus, erinevatest materjalidest killustik (paekivi, graniit, kruus, betoon), muld, freesasfalt, täitepinnas.

Materjali müük koos kohaletoimetamisega üle Eesti. Hinnapakkumise saamiseks kirjutage oma soovid info@tinolog.eu või helistage 5332 6006

Ehitusliiv

Ehitusliival on hea filtratsioonitegur. Sobib tee-ehituseks, segu valmistamiseks, dreenkihti. Ehitusliivas võib esineda ka üksikuid suuremaid kive.

Täiteliiv

Täiteliiv on kergesti silutav materjal ning võrdlemisi soodne kui on tarvis täita maapinna lohke või tekkinud auke. Peamiselt sobib see tagasitäiteks. Täiteliiv on pehme ja mõnus, mistõttu sobib liivakasti või tiigi kallastele.

Looduslik kruus

Looduslik kruus on mass, mida iseloomustab suuremate kiviterakesed segatuna kokku suuremate kividega. Materjali sobib teealuseks või aluspõhja loomiseks.

Purustatud kruus

Purustatud kruus (0-32 mm) tekib loodusliku kruusa purustamise tulemusel. Purustatud kruus on hästi vormitav ja tihenev. Ideaalne teekatteks.

Sõelutud kruus

Sõelutud kruus (0-16mm) tekib loodusliku kruusa sõelumisel. Peamine kasutusvaldkond kruuskattega teede ja platside pindmises kihis.

Paekivikillustikud

Kõige enam tarnime fraktsiooni 16-32mm. Saadaval ka teised fraktsioonid.

Freesasfalt

Freesitud asfalt ehk freesasfalt leiab palju kasutust teedeehituses, sh teede, platside ja parklate rajamiseks, samuti täitematerjalina lohkude ja äravajumiste täitmiseks. Freesasfalt on kergesti tasandatav ja ei tolma.

Sõelutud muld

Sõelutud muld on sõelutud põllumuld, mis sobib ideaalselt erinevateks aia- ja haljastustöödeks.